EMMETI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

EMMETI

Producent: Emmeti

EMMETI działa od 1976 roku w branży instalacji wodno-kanalizacyjnych i klimatyzacyjnych, dostarczając coraz bardziej kompletne i ewolucyjne rozwiązania. Certyfikowana przez ISO 9001 produkcja zaworów kulowych, zaworów grzejnikowych, złączek mosiężnych i rur wielowarstwowych pozwala grupie Emmeti być jedną z najbardziej kompletnych firm w tej dziedzinie. Elementy produkcyjne wraz z kotłami kondensacyjnymi, panelami izolacyjnymi podłogowymi, zbiornikami i panelami słonecznymi, pompami ciepła inwerterowego, systemami pomiaru ciepła i klimatyzatorami, wszystkie elementy produkowane w sposób bezpośredni i ekskluzywny, składają się na systemy firmy Emmeti oferowane i wspierane przez profesjonalnych projektantów, instalatorów, wykwalifikowaną pomoc centrach.

Nasza MISJA: Rozwiązania regulujące przepływ wody i powietrza z poszanowaniem środowiska i zapewnieniem komfortu.

Umowa przejęcia Grupy Emmeti przez Rettig ICC Group ogłoszona 10 listopada 2015 roku została pomyślnie zakończona 30 listopada 2015 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek