EMILCERAMICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMILCERAMICA

Producent: EmilCeramica

Niezawodność tradycji ceramicznej. W ponad 50-letniej historii miliony gospodarstw domowych na całym świecie wybrały Emilceramica, subtelną mieszankę tradycji i innowacji, która może sprostać najtrudniejszym oczekiwaniom w zakresie niezawodności i obsługi.

Emilgroup: marka Od momentu powstania w 1961 roku, Emilgroup jedna z najbardziej wiodących firm w branży powierzchni ceramicznych. Ze swojej siedziby we Włoszech projektuje, rozwija, produkuje i dystrybuuje płytki ceramiczne dla czterech marek handlowych: Emilceramica, Ergon, Provenza i Viva.

Emilgroup posiada we Włoszech zakłady produkcyjne o wydajności ponad 9 mln metrów kwadratowych rocznie. Produkuje ponad 6500 artykułów, które są dystrybuowane na całym świecie poprzez biura sprzedaży i magazyny zlokalizowane we Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Niemczech, Indiach i Hongkongu.

Emilgroup posiada organizację logistyczną zdolną do natychmiastowego reagowania na potrzeby globalnego rynkujej wykwalifikowany zespół ma podejście zorientowane na rynek, dostarcza szyte na miarę rozwiązania od projektu po montaż płytek.

Innowacje w produkcji i procesach to strategiczne klucze, które kierują inwestycjami. Wewnętrzny dział R&D działa jako „warsztat kreatywny”, w którym idee i doświadczenia łączą się z najnowszymi technologiami. Ta alchemia pozwala Emilgroup tworzyć kolekcje, które każdego roku pozostawiają ślad.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek