EMECO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

EMECO

Producent: Emeco

W 1944 roku Wilton Carlyle Dinges założył firmę Electrical Machine and Equipment Company (Emeco) w Hanover w Pensylwanii, wykorzystując umiejętności lokalnego rzemieślnika. Podczas II wojny światowej rząd USA zlecił mu duże zadanie, zrobienie krzeseł, które wytrzymają wodę, słone powietrze i marynarzy. Spraw, aby krzesła były lekkie i mocne, buduj je na całe życie. Aluminium było oczywistym wyborem, zaprojektowanym do celów praktycznych, zaprojektowanym przez prawdziwych ludzi.

Emeco nazwał krzesło numerem: 1006, niektórzy nazywają je krzesłem Navy. Nadal nazywamy to Dziesięć-o-sześć. Formowanie, spawanie, szlifowanie, obróbka cieplna, wykańczanie, anodowanie – to tylko kilka z 77 kroków, jakie trzeba wykonać, aby zbudować krzesło Emeco. Nikt inny nie robi w ten sposób krzeseł. Nikt nie może. Potrzeba ludzkiego oka, aby wiedzieć, kiedy proces jest wykonany prawidłowo, i potrzeba ludzkich rąk, aby to osiągnąć. Nasz cel. Spraw, by recykling stał się przestarzały i twórz rzeczy, które przetrwają.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek