ELITABLE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów

ELITABLE

Producent: Elitable

Elitable od ponad 35 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli biurowych oraz rozwija swoje projekty ze szczególną dbałością o innowacyjność i wysoką jakość. Dbałość o szczegóły, ciągłe badania i wysoki poziom technologiczny w połączeniu z elastycznością projektową i konstrukcyjną pozwoliły Elitable stworzyć unikalne i szyte na miarę meble, które zwracają uwagę na wygodę i funkcjonalność, aby biuro było miejscem do życia tak przyjemnego jak własne. domu i pomaga promować kreatywność i produktywność. Pasja do projektowania i technologii jest w DNA firmy: Dwukrotnie wybrany do wyróżnienia na Compasso d'oro i zdobywcą 3 produktów w konkursie Good Design Award w 2018 roku.

Produkty Elite Jest w stanie zaoferować najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie stanowisk pracy, ścianek działowych i produktów dźwiękochłonnych, które oczyszczają powietrze. Meble charakteryzują się estetyczną starannością i dopracowaniem wykończenia, gdzie design jest niezbędny i elegancki. Elitable oferuje szeroką gamę produktów, w tym ścianki działowe do biur, które mogą być zarówno ślepe, jak i witrażowe. Szafy i magazyny, stanowiska pracy i biurka do biur operacyjnych i wykonawczych. Specyficzne produkty, takie jak budka telefoniczna, umożliwiają tworzenie zarezerwowanych obszarów dla połączeń telefonicznych, zapewniając prywatność i ciszę. Można je wykorzystać w różnych kontekstach: od biura typu open-space po części wspólne i wszystkie te miejsca, w których konieczne jest posiadanie przestrzeni, w której można wykonywać rozmowy w warunkach poufności i bez przeszkadzania ludziom. Każdy produkt projektowany jest tak, aby w pełni odpowiadać na potrzeby klientów, tworzyć niepowtarzalne i spersonalizowane projekty.

Innowacyjna jakość Elitable Zastosowanie najnowocześniejszych technologii pozwala oferować współczesne systemy zapewniające najlepsze parametry techniczne, ergonomiczne, akustyczne i estetyczne. Systemy produkcji przemysłowej są zaprojektowane tak, aby oferować najbardziej zaawansowane dostosowania, dzięki którym każdy projekt jest wyjątkowy. Elitable posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 i SA 8000

sfinansowała również z University of Delft pierwsze badania dotyczące wpływu na środowisko w biurze, a następnie dołączyła do Green Building Association w celu uzyskania certyfikatu Leed.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek