ELIAS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

ELIAS

Producent: Elias

Zespół w całym systemie ogrzewania na podczerwień ELIAS specjalizuje się w systemach ogrzewania na podczerwień od ponad 15 lat. Od początku naszą wizją było połączenie przyjemnego ciepła dla budynków i ich mieszkańców z ponadczasowym designem. Panele ELIAS o prostej konstrukcji w złotym współczynniku pasują dyskretnie lub mogą być celowo umieszczane w różnych architekturach. Wszystkie rodzaje architektury, takie jak zamki czy nowoczesne budynki, są dziś całkowicie ogrzewane przez system ogrzewania na podczerwień ELIAS

10 lat temu z powodzeniem połączyliśmy kilka zaawansowanych technologicznie procesów, które pozwoliły nam stworzyć unikalne na całym świecie łączenie warstw, którym jesteśmy używany dzisiaj w systemie grzewczym ELIAS. To klejenie warstw zapewnia najwyższą jakość produktu za rozsądną cenę, najlepsze promieniowanie podczerwone i bardzo niskie koszty eksploatacji. Dodatkowo zbudowaliśmy system bez planowanych słabości. Dlatego udzielamy 30-letniej gwarancji na nasze panele na podczerwień. Nasze firmy partnerskie, klienci, a także środowisko są zadowolone z jakości naszych produktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek