EGE MIRAY KAMAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EGE MIRAY KAMAN

Producent: Ege Miray Kaman

Ege Miray Kaman jest projektantką tureckiego pochodzenia, która najpierw przeniosła się do Włoch, aby ukończyć studia projektowe w NABA _ New Academy of Fine Arts w Mediolanie, a następnie podjąć karierę jako młoda projektantka. Jej najbardziej reprezentatywnym produktem jest MOLLA, dekoracyjny przedmiot na stół, który pełni jednocześnie wiele funkcji. Jej podejście projektowe polega na wprowadzaniu myśli i kreatywności do przedmiotów codziennego użytku oraz ulepszaniu codziennego życia dzięki oryginalnym, nowoczesnym i funkcjonalnym przedmiotom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek