EFFEGIBI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EFFEGIBI

Producent: Effegibi

Od ponad 30 lat Effegibi projektuje i produkuje sauny i łaźnie tureckie przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Effegibi jest centralnym elementem historii, która zaczyna się od tradycji i rozciąga się w najbardziej innowacyjną przyszłość. To opowieść o dobrym samopoczuciu, o starożytnych tradycjach sauny i łaźni tureckiej, które dzisiejsza zaawansowana technologia i doskonałość wzornictwa przybrały nową postać. Ta ewolucja była możliwa dzięki naszej firmie, która od 1987 roku całkowicie koncentruje się na tym sektorze i z dumą oferujemy sauny i łaźnie tureckie, które są w 100% włoskie, od projektu do produkcji. Ta filozofia pozwoliła firmie Effegibi stać się zasłużonym liderem w swojej dziedzinie, zdobywając zaufanie naszych klientów na całym świecie. Jedną z naszych mocnych stron jest doskonałość naszych zaawansowanych technologicznie rozwiązań, zawsze w awangardzie postępu dzięki trwałym, energooszczędnym produktom o certyfikowanej jakości, które wymagają niewielkiej konserwacji. Oprócz nieustannego dążenia do wysokiej wydajności i praktyczności, w Effegibi jesteśmy w pełni świadomi, że dobre samopoczucie jest równoznaczne z dobrym wyglądem, dlatego tak samo dbamy o estetykę. Nasze sauny i łaźnie tureckie charakteryzują się czystymi liniami wyznaczonymi przez tak znanych projektantów, często z dużymi przeszkleniami, które przekształcają je w stylowe meble. Używamy wyłącznie ekologicznych materiałów, bez plastiku, a drewno jest zawsze najwyższej jakości ze sprawdzonych źródeł, które nie powodują wylesiania ani nie zagrażają rzadkim uszkodzeniom drzew. Niezwykła wiedza Effegibi przekłada się na precyzyjne rozwiązania szyte na miarę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek