EFFEBIQUATTRO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EFFEBIQUATTRO

Producent: Effebiquattro

Firma Effebiquattro została założona 1 marca 1975 roku, aby po raz pierwszy produkować gotowe drzwi dla stolarzy.

Jesteśmy włoską firmą i jesteśmy twórcami drzwi we Włoszech. Wartość naszego projektu i naszego produktu jest przeznaczona dla całego świata. Z ambicją i odwagą patrzymy na rynki zagraniczne. Sprzedajemy drzwi w Rosji i Izraelu od 20 lat, a obecnie jesteśmy firmą światową sprzedającą w ponad 30 krajach.

Firma bardzo się zmieniła od połowy lat 70-tych, ale nadal opieramy się na tych samych filarach. Design, jakość, technologia, zrównoważony rozwój i pasja. Jesteśmy Włochami, w naszych żyłach płynie pasja. Może dlatego moje dwie córki, Giovanna i Simona, zdecydowały się towarzyszyć mi w tej przygodzie. Są przyszłością Effebiquattro. Oni i wszyscy ludzie, którzy mieli tę samą odwagę i pasję.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek