EDILKAMIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 75 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 75 elementów

EDILKAMIN

Producent: Edilkamin

Edilkamin od ponad 50 lat jest wiodącą firmą w branży ogrzewania drewnem i peletem, rozwijając się z producenta kominków w ekologicznego i oszczędnego projektanta technologii ogrzewania domowego. Edilkamin oferuje zaawansowane technicznie rozwiązania o wyrafinowanym designie zgodnym z nowoczesnymi wymaganiami.

Celem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i niezawodności, zapewnionej przez bardzo wymagające testy, które są stale przeprowadzane na każdym produkcie.

Edilkamin z powodzeniem eksportuje projekty i technologie na cały świat ponad 30 krajów.

Dziś w skład Grupy wchodzą marki EDILKAMIN, ITALIANA CAMINI oraz nowa marka KITCHEN KAMIN, która obejmuje kuchnie i grille.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek