EDILCASS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EDILCASS

Producent: Edilcass

Firma została założona w 1979 roku z inicjatywy Pietro Angeliniego, który był pionierem i wprowadzał na rynek nowy sposób układania okiennic wewnątrz muru za pomocą prefabrykowanych skrzynek na rolety Edilcass, które chowają się w murze. W ciągu kilku lat ten innowacyjny system rozwinął się najpierw na rynku południowych Włoch, a wkrótce potem na północy i za granicą, torując drogę do wprowadzenia akcesoriów i produktów uzupełniających.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek