ECOSMART FIRE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 160 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 160 elementów

ECOSMART FIRE

Producent: EcoSmart Fire

EcoSmart Fire jest twórcą najbezpieczniejszych, ekologicznych kominków na bioetanol. Zapewniamy zieloną alternatywę dla przemysłu kominkowego poprzez naszą linię produktów bezwentylatorowych, które mogą być stosowane w tradycyjnych kominkach, a także unikalne projekty stworzone przez najlepszych światowych projektantów i architektów.

EcoSmart Fire jest obecny na wszystkich głównych kontynentach świata , kierując swoje produkty do branży projektowej oraz użytkowników końcowych, którzy chcą odnowić lub wcielić w życie swoje pomysły.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek