ECO CERAMICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ECO CERAMICA

Producent: ECO Ceramica

Grupa ECO Ceramica to włoski producent płytek podłogowych i ściennych, działający na rynku międzynarodowym od ponad 30 lat. Produkty Eco Ceramica mają charakterystyczne konotacje historyczne i estetyczne, które od początku stanowią element tożsamości we wszystkich kolekcjach.

Poświęcony poszanowaniu najlepszej tradycji w ramach ewolucji współczesności, ECO Ceramica opracowała kilka linii produktów, zarówno przemysłowo i rzemieślniczo, oferując rozwiązania dla różnych nastrojów środowiskowych.

Kolekcje ECO Ceramica dla środowisk mieszkaniowych i komercyjnych Misją firmy jest pełna satysfakcja klienta z praktycznego i estetycznego punktu widzenia

Produkcja przemysłowa, w zgodnie z trendami branżowymi, spełnia walory praktyczności i funkcjonalności, a artystyczne i ręcznie wykonane linie z ręcznymi zdobieniami, przywiązują dużą wagę do dodatkowych detali, aby zaspokoić emocjonalne potrzeby mieszkaniowe.

Od początku istnienia ECO Ceramica inwestuje w ciągłe badania technologiczne, historyczne i artystyczne nowych produktów w celu spełnienia kompleksów x potrzeby odbiorców krajowych i międzynarodowych, z potrzebami estetycznymi i dekoracyjnymi specyficznymi zarówno dla środowisk prywatnych, jak i komercyjnych

ECO Ceramica posiada dziesiątki kolekcji, w tym Maestri Ceramisti, Cementi Novecento i Collezioni d'Autore, znane w całej branży z prognozowane i wykraczające poza aktualne trendy, nagrodzone przez American Ceramic Tile Academy nagrodą Top Tile Award 2003 w kategorii Ceramic Floor.

Powstające kolekcje gresu porcelanowego to Laser Line, Tin Tiles i Open Horizon.

Zrównoważona polityka ECO Ceramica Od momentu powstania ECO Ceramica Style and Design inspirowana jest poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju ekologicznego w całym procesie produkcyjnym, w tym w produkcji artystycznej, z wykorzystaniem oczyszczonych glinek i naturalnych procesów suszenia.

Rzemieślnicza, ręcznie robiona, artystyczna produkcja uzupełnia i integruje kolekcje przemysłowe z ekskluzywnymi glazurami, dekoracjami i kolorami, w tym efekt miedzi, srebra i czerwieni selenowej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek