ECLISSE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ECLISSE

Producent: Eclisse

Pierwsze jądro Eclisse zostało założone w latach 60-tych w Pieve di Soligo w prowincji Treviso jako rzemieślnicza firma zajmująca się obróbką metali, która przekształciła się w producenta przeciwram do drzwi i okien przesuwnych. Dla firmy Eclisse innowacyjność jest poparta czterdziestoma patentami uzyskanymi przez jej błyskotliwy dział badawczo-rozwojowy. Firma słucha użytkowników i instalatorów, aby ulepszać swoje produkty tak, aby design, estetyka i funkcjonalność zawsze szły w parze. Dla Eclisse innowacja to także szacunek dla natury

procesy produkcyjne firmy w pełni szanują ludzi i środowisko. Z tego powodu Eclisse może poszczycić się wyjątkową liczbą krajowych i międzynarodowych certyfikatów w zakresie procedur jakości produkcji, norm środowiskowych i bezpieczeństwa pracy.

Drzwi przesuwne i zlicowane Eclisse Wybór Eclisse oznacza wybór najlepszej zlicowanej ze ścianą ościeżnicy, która stanie się integralną częścią domu. Solidny produkt może idealnie zamknąć drzwi na zawiasach w jednej linii ze ścianą. Shodō Scorrevole to system zawiasowych drzwi zlicowanych ze ścianą z ukrytymi drzwiami, które integrują ościeżnice, ościeżnice i listwy przypodłogowe. Rezultatem jest wyjątkowy, funkcjonalny i piękny element bez głębi, kontrolowany płynnym i nie wymagającym wysiłku ruchem. Classic to teleskopowe rozwiązanie z przeciwramą, w której mieści się dwoje drzwi, które przesuwają się równolegle do siebie w tej samej przestrzeni. W przypadku dużych otworów, zwiększonego światła i powietrza oraz dużych pomieszczeń, konstrukcja może zawierać aż cztery równoległe drzwi. System jest bardzo przydatny do podziału przestrzeni i może być uzupełniony szeroką gamą wykończeń, aby uzupełnić elegancją każdy kontekst. System automatyki do drzwi Eclis 5 to klejnot automatyki domowej. Inteligentny system zamykania/otwierania jest niewidoczny z zewnątrz. Obsługuje delikatny, zautomatyzowany ruch drzwi, który w przypadku awarii zasilania umożliwia ręczną obsługę z pełnym bezpieczeństwem już po dziesięciu sekundach.

Eclisse: kontrramy do drzwi kieszeniowych Użyteczność kontrramy jest naprawdę wyjątkowa. Odporna metalowa konstrukcja pozwala projektantom zoptymalizować przestrzeń dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom, które spełniają wszelkie potrzeby estetyczne i funkcjonalne. Za ukrytym elementem kryje się wysoka technologia - wynik oparty na dziesięcioleciach badań i eksperymentów z nowymi i oryginalnymi rozwiązaniami. Wysoce elastyczne, wszechstronne i izolujące akustycznie produkty Eclisse rozwiązują każdą sytuację dotyczącą montażu okien i drzwi przesuwnych. Ukryte kontr-ramy można dostosować do każdego materiału ściennego, od gipsu po płytę gipsowo-kartonową. Ekskluzywny patent ECLISSE Luce Unico pozwala na wprowadzenie włączników i punktów świetlnych tuż przy otwarciu drzwi przesuwnych.

Dzięki umiejętnościom w produkcji drzwi i okien przesuwnych – prawdziwa innowacja na tamte czasy – oryginalna rzemieślnicza ślusarnia stała się punkt odniesienia dla sektora drzwi i okien. W 1989 roku Luigi De Faveri włączył sklep do swojego szeroko zakrojonego projektu przedsiębiorczego. Począwszy od lat 90. firma prowadziła intensywne badania w celu udoskonalania swoich produktów i tworzenia nowych, niestandardowych rozwiązań. Ekspansja przyniosła Eclisse sławę nawet poza granicami kraju. Dziś firma jest liderem w zakresie ramek do drzwi i okien przesuwnych, dostarczając rozwiązania w zakresie izolacji akustycznej i warianty, które rozwiązują odwieczny problem umieszczania drzwi w zakrzywionych ścianach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek