EASYLINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

EASYLINE

Producent: Easyline

EASYLINE by Ozzio Italia to kolekcja Made in Italy firmy POZZOLI GROUP Srl, która koncentruje się na produktach wielofunkcyjnych i designerskich. Kolekcja skierowana jest do osób dokładnych, marzących o najnowszych trendach wzorniczych i wyjątkowym produkcie. Z tego powodu nasz dział badawczo-rozwojowy nieustannie bada opatentowane mechanizmy zaprojektowane tak, aby ułatwiać życie każdego dnia. Produkty EASYLINE by Ozzio Italia są inspirowane modelami z najwyższej półki z kolekcji OZZIO ITALIA, tworząc gamę innowacyjnych i najnowocześniejszych produktów zaprojektowanych specjalnie dla współczesnego środowiska życia z myślą o doskonałym stosunku jakości do ceny. EASYLINE by Ozzio Italia to kolekcja odpowiednia dla każdego.

Wielofunkcyjne produkty o funkcjonalnym designie Easyline by Ozzio Italia prezentuje swoją kolekcję wykwalifikowanemu włoskiemu detaliście, jednocześnie rozwijając znaczącą obecność na włoskim rynku. Firma jest skonstruowana tak, aby dostarczać partnerom, nawet w przypadku znacznej ilości, na całym świecie. Misją firmy, której głównym projektem marketingowym jest zadowolenie finalnego konsumenta, jest poszukiwanie całkowitej jakości i ciągłej aktualizacji asortymentu.

Oryginalna historia przypadku, w której marka opracowuje badania dynamiki produktów dla wyposażenie strefy dziennej i wartość przestrzeni dzięki wielofunkcyjnym, współczesnym produktom o funkcjonalnym designie. Odkryj produkty Easyline, na które składają się zaprojektowane meble, wysuwane konsole, krzesła, stoły i taborety. Oprócz tego oferują nowoczesne rozwiązania dedykowane salonom i jadalniom z obrotowymi i przekształcalnymi stołami. Bogaty katalog produktów dynamicznych stworzonych przez Easyline by Ozzio Italia za świetne osiągi, owoc oryginalnego pomysłu, rozpoznawalnego w marce.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek