DYRLUND

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów

DYRLUND

Producent: Dyrlund

Założona w 1960 roku firma dyrlund szczyci się dostarczaniem wyłącznie najwyższej jakości mebli do luksusowych domów i biur. Logo złotej pieczęci jakości jest wyrazem naszego podejścia do produkcji mebli – zrobią to tylko najlepsi. Klienci dyrlunda można znaleźć na całym świecie i obejmują wielu głów państw, wybranych lordów i kilka celebrytów. Zapytany o niektórych z ich bardziej znanych klientów, dyrektor firmy Bent Møller Jørgensen wręczył mi zdjęcie Michaiła Gorbaczowa stojącego za swoim biurkiem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek