DVNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

DVNE

Producent: Dvne

Dvne® to aluminiowa powierzchnia Peraluman, posiadająca specyficzną teksturę, przeznaczona do pokryć wewnętrznych i zewnętrznych.

Produkowana w arkuszach anodowanego aluminium o grubości 3 mm charakteryzuje się szczególnym ziarnem powierzchni uzyskanym mechanicznie podczas cięcia. To właśnie ta – chroniona prawem autorskim – struktura jest tajemnicą Dvne, dzięki której materiał w kontakcie ze światłem wzbogaca się o zaskakujące efekty.

Jakość i intensywność barw i odbić zmienia się w zależności od natężenia światła , kierunek i charakterystyka, a także opiera się na kącie obserwacji tej samej powierzchni.

Faktura ma również zaskakującą dotykowość: lekko nieregularna powierzchnia daje wrażenie ciepłej, ludzkiej materii. Aspekt stale zmieniający się, w nieustannej interakcji ze światłem iz punktu obserwacji.

Dvne® to uniwersalna powierzchnia do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Od dekoracyjnych ścian biurowych, domów, przestrzeni kulturalnych i hotelowych, po zewnętrzne fasady budynków, nie ma potrzeby architekta lub dekoratora wnętrz, na który Dvne nie jest w stanie odpowiedzieć.

Jego odporność na działanie czasu i wody sprawia, że Dvne® jest szczególnie odpowiedni do zastosowań zewnętrznych Zastosowania, w których może najlepiej wykorzystać swoje możliwości interakcji z ciągle zmieniającymi się warunkami oświetleniowymi – zarówno naturalnymi, jak i sztucznymi – nadających zarówno niepowtarzalny, jak i niepowtarzalny walor estetyczny elewacji.

Wszechstronny, lekki, łatwy w montażu i szybki w montażu, Dvne® jest stosowany również w pokryciach mebli.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek