DVELAS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

DVELAS

Producent: Dvelas

DVELAS powstał jako twórcza reakcja na ponowne wykorzystanie ogromnej ilości materiałów wyrzucanych przez przemysł żeglarski. Materiał, który nie nadaje się do żeglowania, ale ma doskonałe właściwości pod względem trwałości i odporności.

Modele z kolekcji współczesnych mebli odzyskują rzeźbiarską formę żagla i wykorzystują jako inspirację techniki takielunku, technologię i wykonanie profesjonalnych żeglarzy.

DVELAS unika używania materiału jako podszewki lub tapicerki, wręcz przeciwnie, chodzi o to, że materiał pozostaje naprężony, pracując tak samo, jak wtedy, gdy był używany do żeglowania, oddając w ten sposób swoją godności, mimo że żagiel został podzielony na części.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek