DUVIVIER CANAPÉS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

DUVIVIER CANAPÉS

Producent: Duvivier Canapés

Utworzony w 1840 roku, Maison Duvivier zawsze był głównym producentem we francuskim przemyśle meblarskim i zawsze był synonimem swojej doskonałości, innowacyjności i doświadczenia w produkcji.

Jako firma rodzinna, Duvivier zaczął wytwarzać rymarzy i uprzęży. Ta wiedza fachowa w dziedzinie skóry szybko skłoniła firmę do skupienia się na meblach tapicerowanych, co rozpoczęło się w 1978 r.

Maison Duvivier pozostaje mocno zakotwiczony we Francji, gdzie znajdują się nasze warsztaty, aby korzystać z historycznych umiejętności i wiedzy naszych rzemieślników, aby zagwarantować i wyjątkowa jakość.

Kolekcja DuvivierKolekcja Maison Duvivier jest zbudowana wokół swojego podstawowego asortymentu, czyli mebli tapicerowanych.

Kolekcja ta poszerza się o meble komplementarne, aby zaoferować spójną oprawę i odzwierciedlić tożsamość domu. Maison Duvivier historycznie polegał na swoim dziale badawczo-rozwojowym, aby rozwijać swoją kolekcję. Proces ten ewoluował w 2016 roku, kiedy firma rozpoczęła serię współpracy z zewnętrznymi projektantami, aby nadać nowy impuls kolekcji i być bardziej zgodnym z wymaganiami rynku.

Następnie Duvivier podążał za potrzebą poszerzenia wyboru powłok, aby sprostać wymaganiom potrzeb klientów poprzez współpracę z jednymi z najbardziej renomowanych producentów tkanin: Pierre Frey i Créations Métaphores, aby zaoferować ekskluzywną kolekcję reprezentującą francuskie Art de Vivre.

Kolekcja Duvivier uzupełnia kolekcja gabinetowa, która pozwala na stworzenie swoistego Duviviera „Art de Vivre”, elegancki i ponadczasowy.

Ponadto wszystkie modele są objęte 10-letnią gwarancją, a zarówno tapicerka, jak i obudowa mogą być wykonane na wymiar, zarówno pod względem wielkości, wykończeń, jak i komfortu, aby zapewnić indywidualne podejście.

Duvivier referencje międzynarodowe Maison Duvivier był zaangażowany w prestiżowe projekty z różnych dziedzin: w sektorze budynków użyteczności publicznej z „Salon Bleau” Pałacu Elizejskiego, biurem Premier Francji w Hotelu Matignon i ambasadzie Dżakarty

realizuje również projekty z zakresu Hospitality i licznych ośrodków medycznych, takich jak Praire Clinique w Szwajcarii, a także liczne projekty mieszkaniowe na całym świecie, np. wieża mieszkalna na południu Korea.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek