DREAM GLASS GROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DREAM GLASS GROUP

Producent: Dream Glass Group

Dream Glass Group (DGG) jest światowym liderem w produkcji, dostawie i instalacji szkła prywatności DreamGlass®, zaawansowanego technologicznie rozwiązania chroniącego prywatność, znanego również jako inteligentne szkło, przełączalne szkło, inteligentne szkło i szkło elektryczne. DreamGlass® składa się z laminowanego panelu szklanego z polimerową powłoką ciekłokrystaliczną zdyspergowaną (PDLC), która po aktywacji prądem elektrycznym zmienia swój stan z nieprzejrzystego na przezroczysty. DGG zaczynała jako dostawca najwyższej jakości szkła zapewniającego prywatność, a ostatnio rozszerzyła swoją gamę produktów o rozwiązania ze szkła dekoracyjnego. Z siedzibą w Madrycie i we współpracy z międzynarodowymi zakładami produkującymi szkło, DGG dostarcza swoje szkło prywatności na skalę światową. W 2009 roku otworzyliśmy własne centrum badawczo-rozwojowe, aby jeszcze bardziej zwiększyć niezawodność, jakość i wydajność. DGG jest obecnie liderem w dostarczaniu szkła chroniącego prywatność dla sektora komercyjnego, mieszkaniowego, hotelarskiego, medycznego, morskiego, lotniczego, kolejowego i bezpieczeństwa.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek