DRAENERT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 168 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 168 elementów

DRAENERT

Producent: Draenert

Od 50 lat DRAENERT projektuje i produkuje w swojej manufakturze w Immenstaad nad Jeziorem Bodeńskim najbardziej wymagające designerskie meble: stoły do jadalni, stoliki kawowe i stoliki z naturalnego kamienia, drewna, szkła i metalu, częściowo z opatentowanymi mechanizmami wysuwania. Nasze portfolio uzupełnia formalnie dopasowane krzesła i ławki o różnych funkcjonalnościach i formach. Obecnie eksportujemy do 50 krajów na całym świecie. Jesteśmy szczególnie znani jako eksperci od kamieni naturalnych z ogromnym kamiennym parkiem, w którym stale dostępnych jest 180 rodzajów kamienia z całego świata. Oferujemy również szeroki wybór różnych gatunków drewna. Renomowane projekty zostały już zrealizowane z meblami DRAENERT w sektorze użyteczności publicznej, biurowej i hotelarskiej.

W naszych nowoczesnych warsztatach mistrzowie kamieniarze, stolarze, lakiernicy, ślusarze i tapicerzy produkują stoły do jadalni, stoliki, krzesła, lady oraz pojedyncze elementy kamień naturalny, szkło, słowo, metal i skóra. Dzięki naszej wiedzy jesteśmy w stanie realizować – poza naszą istniejącą kolekcją DRAENERT – projekty indywidualne zgodnie ze specyfikacjami architektów. DRAENERT zatrudnia 60 pracowników i współpracuje z renomowanymi projektantami z Niemiec i nie tylko. Nasza firma zarządzana przez właściciela będzie obchodzić swoje 50-lecie w 2018 roku.

Projektowanie mebli z manufaktury DraenertWszystkich dyscyplin pod jednym dachem, Draenert jest w stanie obrabiać różne materiały, takie jak kamień naturalny, drewno, szkło, metal i skóra i reagować sprawnie i elastycznie do życzeń swoich klientów. Wysoka jakość to podstawa działalności, a klienci słusznie mogą oczekiwać perfekcyjnie wykonanych mebli, powstałych w procesie produkcyjnym łączącym tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią. W ramach nieustannych postępów, co roku będą zgłaszane liczne patenty, których technologiczne subtelności zostaną wykorzystane w modelach całej kolekcji.

Nagrody i wystawyProjekty Draenert zostały wyróżnione kilkoma ważnymi nagrodami krajowymi i międzynarodowymi, m.in. z nagrodą Interior Innovation Award (2015) za stolik pomocniczy Little Ben od Studio Dreimann czy rozkładany stolik Fontana autorstwa Gino Carollo i Georga Appeltshausera, który również otrzymał nagrodę Red Dot „best of the best” (2015) oraz nagrodę IF Product Award (2014) ).

Wiele artefaktów firmy zostało włączonych do kolekcji znanych na całym świecie muzeów, takich jak Victoria and Albert Museum w Londynie oraz Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Swoją kolekcją dzieł sztuki, zaprojektowaną przez amous architektów, Draenert pozwala sobie na rozwijanie tematów związanych z architekturą i sztukami wizualnymi oraz wspieranie wizjonerskich pomysłów na projektowanie nowych modeli do kolekcji Draenert.

Showroom i sklep meblowy - „Draenert Orangerie” Będąc showroomem kolekcji Draenert oraz sklepem meblowym dla regionu Jeziora Bodeńskiego, „Draenert Orangerie” jest otwarta dla wszystkich. Tutaj zwiedzający mogą doświadczyć zarówno nowych, jak i uznanych produktów w wyjątkowym środowisku architektonicznym. Jednocześnie jest platformą informacyjną dla architektów, projektantów wnętrz i sklepów meblowych. W ciągu ostatnich dwóch dekad w „Draenert Orangerie” zaprezentowano szereg najbardziej znanych wystaw sztuki. Dziś unikalny architektonicznie budynek regularnie wystawia obrazy lub rzeźby znanych artystów i obiecujących talentów. Dzięki wysokim ścianom jest idealnym miejscem do wystawiania dzieł sztuki i za każdym razem nadaje nowy wymiar elementom kolekcji Draenert.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek