DRACO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DRACO

Producent: Draco

Od 1982 roku w DRACO rozwijamy i produkujemy technologie dla nowoczesnych budynków.

Nasz proces rozwoju produktów ma na celu osiągnięcie najwyższych standardów jakości i prawdziwej innowacji dla projektantów, firm, specjalistów od posadzek przemysłowych i firm budowlanych.

Opracowujemy produkty o cechach które nie tylko przydadzą się na każdym placu budowy, ale także powinny zdać próbę czasu. Zapewniamy naszym klientom pomoc techniczną i profesjonalne doradztwo na wszystkich etapach projektu, od projektu po instalację.

Ta usługa może wiele zmienić i nigdy nie pozostawia naszych klientów w spokoju.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek