DQG WINDOWS FOR LIFE - DIQUIGIOVANNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DQG WINDOWS FOR LIFE - DIQUIGIOVANNI

Producent: Dqg Windows For Life - Diquigiovanni

Od 1967 roku Diquigiovanni produkuje, projektuje i montuje okna i drzwi we Włoszech i za granicą.

Silny nacisk na badania i innowacje techniczne, wysoki standard jakości dzięki ekskluzywnej produkcji Made in Italy oraz know-how trwające od 50 lat zapewniają 100 % niestandardowych rozwiązań dla wszystkich sektorów budownictwa cywilnego i przemysłowego.

Szeroki asortyment oferuje produkty wysokiej jakości pod względem izolacji termicznej i akustycznej, trwałości i wytrzymałości konstrukcyjnej, o doskonałej odporności na próby włamania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek