DOTT.GALLINA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DOTT.GALLINA

Producent: Dott.Gallina

Przemysł tworzyw sztucznych dott.gallina został założony w 1960 roku przez Pier Aulo Gallina, w celu produkcji plastikowych listew dla przemysłu motoryzacyjnego. Na przestrzeni lat firma rozszerzyła swoją produkcję o wiele sektorów m.in. przemysł i budownictwo, gdzie osiągnęła swoją obecną pozycję w sektorach technologii i materiałów termoplastycznych. Obecnie produkty poliwęglanowe dott.gallina podbiły rynek budowlany dzięki wysokiej jakości wykonania i właściwości, takich jak niezawodność w czasie, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek