DOSTEBA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DOSTEBA

Producent: Dosteba

Systemy łączenia izolacji cieplnej doskonale chronią klimat i redukują emisję CO2. Redukcja emisji CO2 to europejski cel, który ukształtuje przyszłe pokolenia. Aby inwentaryzacja budynków, a także nowych budynków była również skutecznie zaizolowana pod względem zapotrzebowania na energię, wymagane były większe grubości izolacji i nowe systemy izolacyjne. Im skuteczniejsza powinna być izolacja cieplna, tym ważniejsze jest odpowiednie rozplanowanie i zaprojektowanie terenu.

Projektowanie terenu zaczyna się od prawidłowego i precyzyjnego docięcia płyt izolacyjnych. Wraz z naszymi spółkami zależnymi Kambo AG i Spewe AG opracowujemy i produkujemy profesjonalne narzędzia, za pomocą których można szybko i precyzyjnie wycinać szczegółowe projekty. Urządzenia do cięcia zostały opracowane i są opracowywane w Szwajcarii w prawie wszystkich rodzajach izolacji, dzięki czemu możemy przekazać Państwu narzędzie, z którym praca jest przyjemna.

Instalację należy ponownie zainstalować na ocieplonych elewacjach. Izolacja jest dobra do powstrzymywania energii przed ucieczką, ale zła dla załączników. Bezpieczne mocowanie, bez obejścia ciepła i z dobrą obróbką, to najważniejsze zasady, do których dążymy. Bo tylko przy prawidłowym zaplanowaniu i wykonaniu detali oraz montaży do ETICS fasada będzie cieszyła przez długie lata i pozostanie wolna od wad.

Wysokiej jakości narzędzie do obróbki izolacji na budowie i innowacyjnego ciepła bezobjazdowe mocowania do ETICS (zewnętrznych kompozytowych systemów ociepleń) - to nasza pasja. Nasze produkty już od wielu lat sprawdzają się na rynku. Dostarczamy Państwu produkty, które zapewniają jakość i bezpieczeństwo projektantowi, właścicielowi budynku lub przetwórcy, które przetrwają lata. Zobowiązujemy się do tego na co dzień.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek