DOOOR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DOOOR

Producent: Dooor

Dooor to projekt młodego przedsiębiorcy Francesco Mascarucci, który postanowił wykorzystać doświadczenie zdobyte w rodzinnej firmie specjalizującej się w produkcji drzwi harmonijkowych założonej przez jego dziadka w 1962r.

Drzwi harmonijkowe wykonane zadebiutował w latach 50., inspirowany pomysłami różnych architektów na nowoczesne mieszkania: jest dodatkiem meblowym, który może być używany do otwierania, dzielenia lub odgradzania przestrzeni wewnętrznej zgodnie z pożądanym układem.

Kolekcja marki Dooroor drzwi harmonijkowe zachowują te unikalne cechy funkcjonalne, jednocześnie poszerzając swoje horyzonty estetyczne, dzięki nowym technikom druku i zastosowaniu zaawansowanych technologicznie materiałów okładzinowych.

Rezultatem jest element architektoniczny o minimalistycznym wyglądzie, który płynnie łączy przestrzenie, ale jest również dekoracyjny i potrafią nadać charakterystyczny i wysoce indywidualny charakter pomieszczeniom, w których są używane.

Dooor to nowa marka, która łączy tradycję i wizję, pragmatyzm i pasję, sim złożoność i innowacyjność, praktyczność i elegancja. To jak puste płótno w rękach artysty: czysty potencjał.

Drzwi harmonijkowe Door są wyposażone w systemy otwierania zaprojektowane w celu zwiększenia różnego rodzaju przestrzeni. Drzwi mogą mieć otwieranie boczne, otwieranie dwustronne, otwieranie centralne centralnie, otwieranie centralne zdecentrowane, wielokrotne otwieranie.

Aluminiowa szyna jest produktem technologii, w której stalowe czopy łączą wiele modułów, umożliwiając potencjalnie nieskończoną długość. Dokładność tego wyrównania dodaje płynności jego ruchowi. Element ten może być widoczny (po złożeniu drzwi), wbudowany, zakrzywiony, standardowy lub regulowany.

Systemy zamykania drzwi harmonijkowych Door to połączenie dokładności, minimalizmu, elegancji i praktyczności. Możliwe są dwa systemy zamykania: z profilem aluminiowym lub bez profilu. W obu systemach drzwi zamykane są za pomocą magnesu, który można zintegrować z profilem lub osadzić w ścianie. Zastosowanie specjalnego systemu zamykania na zatrzask lub z zatrzaskiem i zamkiem z wykorzystaniem europejskiego systemu bębenkowego (opcja) zapewnia solidniejsze zamknięcie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek