DOMKAPA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

DOMKAPA

Producent: Domkapa

Założona w 2009 roku, Domkapa jest wyspecjalizowaną marką tapicerską z siedzibą w północnej Portugalii. Cenimy sobie połączenie czterech głównych elementów: ręcznej techniki szycia, wysokich rozwiązań projektowych, komfortu i wysokiej jakości materiałów.

Domkapa rozpoczęła swoją drogę od świadczenia usług Private Label przy produkcji mebli i elementów tapicerskich. Ta długa i owocna droga, pełna doświadczeń i osiągnięć zaowocowała narodzinami Tożsamości i Niezależności Nowej Marki w 2017 roku, skupionej na stworzeniu idealnego połączenia komfortu i designu. szczegółowe przeszycia, prezentujące kilka podobieństw do filozofii haute-couture skoncentrowanej na wartości „made by hand”.

Filozofią marki jest dodawanie wartości do każdego przedmiotu, czyniąc go jedynym w swoim rodzaju.

Projekt łączy się z wygodą przez zespół projektowy DomkapaDomkapa pracuje ramię w ramię z produkcją, a ta organiczna synergia pozwala na tworzenie innowacyjnych projektów.

Produkty Domkapy to reinterpretacje klasyki, zawsze z poszanowaniem zasad projektowania proporcji, równowagi, koloru, kształtu i faktury .

Domkapa rzuca wyzwanie swojemu zespołowi, aby w każdym egzemplarzu kolekcji marki stworzyć idealne codzienne spotkanie Designu i Komfortu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek