DOMETIC HOME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

DOMETIC HOME

Producent: Dometic Home

Dometic Home wyróżnia się w dziedzinie chłodnictwa swoimi produktami zaprojektowanymi przede wszystkim z myślą o łatwym transporcie i środowisku zewnętrznym. Wszystkie produkty Dometic są opracowywane przez projektantów produktów, produkowane przez inżynierów produkcji i sprzedawane w około 100 krajach, zapewniając rozwiązania dla osób, które prowadzą bogate życie towarzyskie, oferując inteligentne, niezawodne i atrakcyjne produkty wzornicze, które pomagają nie tylko użytkownikom, którzy chcą się bawić przyjaciele i znajomi na tarasie, w ogrodzie czy w domu, ale także ci, którzy często są w drodze, w kamperze, za sterami łodzi lub na pokładzie ciężarówki.

Historia DometicW 1922 Carl Munters i Baltzar Firma von Platen wynalazła technologię absorpcji, która jest nadal stosowana w wielu produktach Dometic i stała się pierwszą na świecie lodówką. Dzięki innowacyjnemu rozwojowi produktów, ekspansji geograficznej i przejęciom firma stała się światowym liderem w dziedzinie mobilnego życia: w latach 1923-1925 patent został przejęty przez Arctic, później przejął go Electrolux, ale dopiero w latach 60. Electrolux udzielił jej dział sprzętu rekreacyjnego nazwał Dometic.

Dometic usamodzielnił się w 2001 roku, a w 2015 roku stał się spółką publiczną, której celem jest zaspokajanie potrzeb osób, które chcą żyć mobilnie, zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych, podstawowe potrzeby, takie jak gotowanie, dbanie o higienę osobistą i utrzymywanie przyjemnej temperatury.

Zaangażowanie firmy Dometic w zrównoważony rozwój Jako pionier w dziedzinie mobilnego mieszkania, firma Dometic jest zaangażowana w promowanie zrównoważonego rozwoju na swoim rynku. Oznacza to zmniejszenie wpływu na środowisko, poprawę efektywności wykorzystania zasobów, zapewnienie zróżnicowanego i integracyjnego miejsca pracy oraz zapewnienie, że jej praktyki biznesowe spełniają najwyższe standardy etyczne. W rzeczywistości firma dąży do dostarczania produktów nadających się do recyklingu i zasobooszczędnych, przy jednoczesnym odpowiedzialnym korzystaniu z materiałów i cennych zasobów oraz usprawnianiu gospodarki odpadami i obniżaniu emisji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek