DIZZCONCEPT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

DIZZCONCEPT

Producent: Dizzconcept

INNOWACYJNOŚĆ, FUNKCJONALNOŚĆ I JAKOŚĆ to wytyczne pracy multidyscyplinarnego zespołu kreatywnego Dizz concept, który zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli od 1992 roku. Dążymy do ciągłego doskonalenia w tworzeniu produktów przyjaznych dla środowiska, zgodnych z nowoczesnymi normami i przepisami, które wykonały ponad 10 000 prac miejsc (w tym ponad 100 placówek bankowych, dużych korporacji, ośrodków turystycznych, apartamentów hotelowych), tworząc na przestrzeni lat doskonałą sieć zadowolonych partnerów i klientów.

Nasze podejście do zrównoważonego zarządzania biznesem obejmuje osiągnięcie wysokiej efektywności w zużyciu zasobów naturalnych i zmniejszenie śladu węglowego naszej działalności produkcyjnej. Staramy się zapewnić użytkownikowi komfortowe i zdrowe otoczenie pracy i życia w każdym aspekcie naszej działalności, wśród których tworzymy rozwiązania oszczędzające przestrzeń dla przestrzeni mieszkalnych. Wysoko kompetentny i doświadczony zespół roboczy, kierujący się Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz Systemem Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015, gwarantuje wiarygodność projektów niezależnie od zakresu i złożoności. Nasze wydajne i przyjazne dla środowiska zakłady produkcyjne nastawione są na produkcję mniejszych, wysokiej jakości serii mebli.

Jesteśmy rozpoznawalni na całym świecie jako wiarygodny partner w projektach związanych z projektowaniem mebli i wyposażenia wnętrz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek