DISENIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 133 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 133 elementów

DISENIA

Producent: Disenia

Disenia to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji brodzików, wanien i kabin prysznicowych. Założona w Pizie pod koniec lat 80., wyróżnia się od swoich początków wyrafinowanym i minimalistycznym designem. W 2006 roku Disenia dołączyła do Ideagroup, lidera branży mebli łazienkowych, w skład której wchodzą takie marki jak Aqua, Idea, Blob. Podstawową wartością firmy jest produkcja we Włoszech, co znajduje odzwierciedlenie w jakości wykonania, badaniach technologicznych, dbałości o szczegóły i doborze materiałów, które są trwałe z upływem czasu i są zgodne z przepisami UE dotyczącymi bezpieczeństwa i zrównoważony rozwój. Funkcjonalny i zorientowany na dobre samopoczucie projekt, wyrafinowany i minimalistyczny, pomógł stworzyć produkty o silnych konotacjach estetycznych i łatwo rozpoznawalne. Firma charakteryzuje się również skłonnością do rękodzieła i rękodzieła, skrojonych na miarę i dostosowanych do każdego kontekstu, od sektora krajowego po sektor kontraktowy. Zastosowanie innowacyjnych materiałów, takich jak solidne powierzchnie z żywicy do produkcji brodzików prysznicowych i wannowych, stanowi wartość dodaną do produktów sygnowanych marką Disenia. Należą do nich Aquatek, Mineralmarmo, Technogel i Cristalplant, formowalne w dowolnej formie, odporne, bakteriobójcze i wodoodporne.

Boksy i kabiny prysznicowe Disenia Katalog Disenia oferuje szeroką gamę kabin i kabin prysznicowych o dopracowanym designie i niezliczonych wykończeniach, dzięki czemu to prawdziwe meble. Wśród kabin prysznicowych z ramkami wyróżnia się kolekcja Space, elegancka i dbałość o najmniejsze detale. Rama dostępna jest w 6 wykończeniach oraz w wyborze kolorów w pakiecie Ideagroup. Kolekcja 4.0 wyróżnia się ultra smukłą ramą i szeroką gamą rozwiązań, od drzwi na zawiasach przez drzwi przesuwne do nisz, po kątową kabinę prysznicową z drzwiami uchylnymi lub przesuwnymi.

Kolekcja kabin prysznicowych Focus to prawdziwy system z kompletne rozwiązania na każdą potrzebę. Wyposażone w szkło hartowane o grubości 6 mm, posiadają detale techniczne, takie jak profil zamykający z uchwytem magnetycznym, mechanizm otwierania drzwi i obustronne uchwyty. Free to kompletna i wszechstronna kabina prysznicowa, dostępna w wersjach do zamykania wnęki, dwustronna, trójstronna kabina oraz w modelu z zakrzywionym szkłem. Wśród kabin bezramowych najmodniejszym rozwiązaniem jest bez wątpienia prysznic Walk In, którego najbardziej spektakularnym zastosowaniem jest kabina naścienna z brodzikiem podtynkowym. Walk In jest dostępny w 5 różnych wykończeniach szkła, również z nadrukiem sitodrukowym.

Kolekcja Slim przenosi esencję na najwyższy poziom, z ramą zredukowaną do najniższych poziomów, dzięki technicznej wirtuozerii. Mikroprofile umieszczone pod szkłem pozwalają na zamontowanie kabiny prysznicowej na zewnętrznej krawędzi brodzika, nadając jej czysty i esencjonalny wygląd. Obustronne uchwyty umożliwiają łatwy i bezpieczny dostęp do wnętrza pudełka. Model Luce wyróżnia się nowoczesnym, minimalistycznym i czystym designem, z profilami zredukowanymi do minimum. Górna strona szkła nie ma profilu, co daje efekt niezrównanej lekkości, a detale, takie jak ciągły zamek błyskawiczny z kształtem profilu i różne modne wykończenia sprawiają, że Luce jest produktem, który może nadać otoczeniu odrobinę wyrafinowania .

Brodziki i wanny Disenia, innowacyjne materiały i współczesny designKatalog Disenia oferuje kilka kolekcji brodzików charakteryzujących się dużą elastycznością pod względem wielkości i kształtu, które pozwalają na optymalne zastosowanie dla każdej potrzeby. Prostokątny brodzik podłogowy podtynkowy Onda wykonany jest z Aquateku i ma grubość zaledwie 2 cm. Dostępna w 5 wersjach kolorystycznych, w tym 2 kwadratowe i kilka prostokątnych. Brodzik Kubo, który może być również wykonany na zamówienie, dostępny jest w dwóch wersjach z posadzką wpuszczaną i powierzchnią do wbudowania, co zapewnia absolutny komfort między podłogą a brodzikiem. Kolekcja brodzików Join charakteryzuje się wysokiej jakości materiałami, dzięki zastosowaniu Tecnogel, solidnej powierzchni antybakteryjnej i antypoślizgowej. Dostępny do montażu podtynkowego lub podtynkowego, w kształcie prostokąta, kwadratu lub na zamówienie, jest dostępny w 6 różnych kolorach, od białego do grafitowego.

Designerskie brodziki prysznicowe Disenia doskonale pasują do kabin i kabin prysznicowych katalogu. Również w tym przypadku duża wszechstronność w narożnikach, niszach, ścianach i rozwiązaniach typu walk in.

Wanny proponowane przez Disenię to w większości modele wolnostojące w żywicy akrylowej. Modele Oval i Equal wykonane z Aquateku wyróżniają się zasadniczym i harmonijnym designem. Oval ma idealnie owalny kształt, jest również dostępny w wersji z panelami oraz w 5 wariantach kolorystycznych. Equal charakteryzuje się prostokątnym kształtem, wolnostojącym lub z panelami, jest wyposażony w system chromoterapii i funkcję masażu airpool. Otulające kształty z lekko retro nastrojem charakteryzują wannę Wave, wykonaną z Cristalplant z matowym białym wykończeniem lub, tylko w części zewnętrznej, w matowych lakierowanych i miękkich w dotyku kolorach z kolekcji próbek Ideagroup oraz w Mineralmarmo z błyszczącym białym wykończeniem .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek