DIRELLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DIRELLO

Producent: Dirello

Ścieżka firmy Dirello, zapoczątkowana na początku lat 80., to ekscytująca i ambitna włoska historia, w której Tradycja przeplata się z badaniami. Jego wspaniałe doświadczenie wpisuje się w długą historię złożoną z tradycji, poświęcenia, empatii, innowacji.

Wszystko wyrażane przez pasję: dwa pokolenia rodziny Dirello, które wyobraziły sobie nowy sposób myślenia o życiu na świeżym powietrzu, w którym technologia i design są całkowicie do obsługi klienta.

Doświadczenie ojca odbija się echem w kreatywności i nowej wizji synów... to nowa metoda pracy: dopasowane dłonie, które ostrożnie poruszają się wokół wysoce zaawansowanego technologicznie produktu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek