DIERRE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DIERRE

Producent: Dierre

Od 1975 roku Dierre jest liderem w branży w produkcji, marketingu i sprzedaży drzwi bezpieczeństwa, wewnętrznych i przeciwpożarowych, które wykorzystują najnowocześniejsze technologie i ekskluzywne oprogramowanie, aby zapewnić domowi niezrównaną ochronę. Drzwi Dierre trzymają świat z dala od domu, gwarantując rodzinie spokój ducha. Drzwi antywłamaniowe Dierre stają się integralną częścią domu jako oryginalne akcesoria meblowe, które elegancko dopasowują się do każdego stylu, od najbardziej minimalistycznego i współczesnego po najbardziej wyrafinowane i klasyczne. Firma Dierre zawsze była zaangażowana w zrównoważony rozwój środowiska, koncentrując się na ludziach pracujących z marką i klientach korzystających z produktów. Z tego powodu Dierre uzyskała międzynarodowe certyfikaty, które gwarantują jakość i zdrowotność swoich produktów. Drzwi Synergy-Out Green i Green Plus posiadają unikalny patent antykondensacyjny oraz certyfikowaną ościeżnicę PVC. Dierre przestrzega również standardów US Green Building Council (USGBC), które wskazują stopień zrównoważenia środowiskowego pod względem zużycia energii i oszczędności, biorąc pod uwagę wszystkie elementy budynku, w tym drzwi. Metalowe produkty ognioodporne Dierre posiadają certyfikat LEED (Leadership in Energy and Environmental Design).

Dierre: bezpieczeństwo, design, zrównoważony rozwójOd drzwi wewnętrznych do drzwi bezpieczeństwa w miejscach publicznych, takich jak szpitale czy supermarkety, Dierre jest synonimem bezpieczeństwa. Sleek to pancerne drzwi z ukrytym zawiasem, ważnym szczegółem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Zainspirowany technologią drzwi lotniczych, Sleek może otwierać się pod kątem 180°, zachowując jednocześnie doskonałe właściwości izolacyjne. Jego montaż na równi ze ścianą sprawia, że dzięki współpłaszczyznowej integracji ze ścianą jest to element o wysokim standardzie

zabezpieczenia najnowszej generacji zapobiegają wszelkim próbom włamania. Drzwi przeciwpożarowe New Idra to jeden z najpopularniejszych modeli marki, idealny do przestrzeni publicznych, takich jak kina, restauracje czy magazyny. Elastyczna i dostępna w niestandardowych kolorach i wykończeniach, New Idra jest dostępna w całkowicie ślepej wersji ze stali lub przeszklenia. Drzwi Dierre są nie tylko piękne i bezpieczne, ale są również wyposażone w systemy ułatwiające codzienne życie. Elettra to drzwi pancerne z systemem bezkluczykowym, który wykorzystuje wyłącznie kartę z mikroprocesorem. Blokada jest uruchamiana, gdy tylko karta wielkości karty kredytowej zostanie zbliżona do drzwi. Przypisana unikalnym kodem, którego nie można sklonować, w przypadku zgubienia lub kradzieży karty można ją zablokować bez zmiany zamka. Można go zaprogramować, aby odblokować kilka drzwi w domu i biurze.

Dierre, drzwi antywłamaniowe od 1978 r. Alessandro i Vincenzo De Robertis założyli Dierre w 1975 r. Już w 1978 r. wyprodukowali pierwsze przemysłowe drzwi antywłamaniowe, których celem była ochrona domu. Modele szybko mnożyły się wraz z nowymi technologiami i ulepszonymi procesami produkcyjnymi, aż w 1990 roku firma miała pięć fabryk. W latach 90. Dierre był już międzynarodowym liderem w sektorze drzwi antywłamaniowych. Z biegiem lat firma stworzyła sieć partnerów i specjalistów w całych Włoszech iw wielu częściach świata, aby zaspokoić żądania klientów i wspierać ich w fazie posprzedażowej, aby rozwiązać wszystkie ich problemy. Wraz z nowymi zastosowaniami, które pozwoliły na stworzenie całkowicie współpłaszczyznowych drzwi antywłamaniowych jako integralnych części powierzchni ścian, narodziły się pierwsze wewnętrzne energooszczędne i ognioodporne drzwi i produkty. Drzwi Dierre są w pełni konfigurowalne i wyposażone w nowoczesne, łatwe w obsłudze zamki. Wydajność i estetyka są połączone z ekskluzywnym oprogramowaniem blokującym firmy. Specjalne oprogramowanie jest używane do konfiguracji produktu w celu zarządzania zamówieniami w systemie, z którym dealerzy mogą konsultować się w dowolnym miejscu na świecie, aby śledzić produkcję, dostawę i ostateczną instalację. Dziś sieć Dierre jest obecna w kilku krajach Europy i za granicą - zawsze gotowa do zaspokojenia potrzeb klientów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek