DIEMME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 204 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 204 elementów

DIEMME

Producent: Diemme

Diemme, specjalizująca się w produkcji siedzeń biurowych i komunalnych, jest kluczowym graczem w obu tych sektorach. Historia, która zaczęła się w połowie lat 90. Od tego czasu firma Diemme zawsze wyróżniała się doskonałością swoich siedzisk biurowych, domowych i kontraktowych. W ciągu ostatnich kilku lat marka Diemme została skonsolidowana zarówno we Włoszech, jak i za granicą dzięki ofercie obejmującej wiele produktów, która sprawia, że jest to w pełni zintegrowana rzeczywistość, będąc w pełni pozycjonowana zarówno w sektorze biurowym, jak i w sektorze siedzeń społecznościowych.

Sukces Diemme to również dzięki kulturze zadowolenia klienta. Ta stale doceniana uwaga, oprócz dostarczania produktów najwyższej jakości, przejawia się w całkowitej staranności, przez cały czas trwania projektu od początku do końca.

Dobre wyniki na krajowym rynku włoskim są również zakorzenione w dbałości o szczegóły w każdym produkt.

Uprzemysłowienie produktu idzie w parze z jakością wykonania materiałów, aby zapewnić idealne osadzenie w najdrobniejszych szczegółach. Wysoko wykwalifikowany personel sprawdza, czy każda faza cyklu produkcyjnego spełnia rygorystyczne wymagania jakościowe, które zawsze były znakiem rozpoznawczym Diemme.

Bogactwo wiedzy i tradycji, które łączy się z pasją do doskonałości, aby zagwarantować najbardziej zachwycające rezultaty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek