DIEFFEBI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów

DIEFFEBI

Producent: Dieffebi

Dieffebi powstaje w zakładzie produkcyjnym w San Vendemiano (TV) na powierzchni 9000 mkw. Od momentu powstania w latach 70. Dieffebi zawsze specjalizowała się w obróbce metali, stając się z biegiem lat międzynarodowym punktem odniesienia w sektorze mebli biurowych, domowych i użyteczności publicznej. Dieffebi to ustrukturyzowane środowisko produkcyjne, które może pracować bezpośrednio na wszystkich etapach procesu produkcyjnego: od projektu po prototypy, od produkcji po wykończenia. Wykorzystuje awangardową technologię, najwyższej jakości materiały i procesy, które mają niewielki wpływ na środowisko, nieustannie inwestując w badania i innowacje, aby mieć coraz bardziej zaawansowaną wiedzę produkcyjną.

Poza granicami firmy

Od terytorium do świat: Dieffebi produkuje i eksportuje produkty i rozwiązania do ponad 50 krajów, stale współpracując z różnymi kulturami i kontekstami.

Specjalizacja w meblach metalowych oznacza, że firma jest w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązania na różne rynki, zawsze gwarantując najwyższy poziom jakość i serwis. Filozofia produkcji Dieffebi jest zorientowana na szczupłą produkcję. Linia produkcyjna jest zorganizowana już w fazie projektowania, aby uzyskać szybsze dostawy i wydajniejszą logistykę, z większą satysfakcją klienta. Dieffebi posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 i działa zgodnie z zasadami jakości, ochrony środowiska i bezpieczeństwa. Ta metodologia jest integralną częścią filozofii firmy i kultury biznesowej, która wymaga od wszystkich graczy w łańcuchu ciągłego doskonalenia. Zwraca się również uwagę na jakość na etapie posprzedażowym, podczas którego firma stale pomaga klientom i zapewnia im serwis i doradztwo.

Idealny partner do realnych projektów

Każdy projekt pracy wymaga odpowiedniej przestrzeni. W tym celu Dieffebi pomaga projektantom i architektom już od fazy tworzenia pomysłu i definiowania środowiska pracy, oferując rozwiązania najlepiej spełniające wymagania klienta i tych, którzy będą pracować w tej przestrzeni. Interpretacja tych wymagań jest częścią DNA Dieffebi, która przekłada projekty na produkty i rozwiązania, odpowiadające na wskazane przez projektanta wymagania funkcjonalne, estetyczne i budżetowe. Dieffebi jest w tym niezawodnym partnerem, ponieważ wykorzystuje swoją specjalizację w meblach metalowych do projektowania środowisk pracy i przestrzeni wspólnych, aby zapewnić komfort, dobre samopoczucie i w konsekwencji lepszą produktywność ze strony użytkownika. Dieffebi oferuje w standardzie szeroką gamę produktów, które są w stanie sprostać różnym wymaganiom w zakresie przechowywania i organizacji, interweniując w razie potrzeby nawet przy personalizacji mebli, aby pozostawić projektantom największą swobodę twórczą.

Przechowywanie przez ponad 30 lat

Przez ponad Od 30 lat Dieffebi specjalizuje się w produkcji metalowych pojemników magazynowych do archiwizacji, organizowania i przechowywania przedmiotów roboczych i osobistych w miejscach publicznych i prywatnych. Celem jest stworzenie produktów i systemów zdolnych do zamawiania, przechowywania i ochrony ważnych dokumentów i przedmiotów osobistych, które mogą również organizować i dzielić najróżniejsze przestrzenie, dzięki modułowym, poprzecznym systemom, które można dostosować do zmian w wymagania. Dieffebi zwraca uwagę na ewolucję miejsc pracy i stale inwestuje w unowocześnianie własnych produktów. Wszystkie meble Dieffebi - od szafek, przez szafki, po półki na książki - są projektowane z myślą o redefiniowaniu przestrzeni roboczych i zawierają niezbędną technologię i ergonomię, aby sprostać współczesnym wymaganiom elastyczności i modułowości.

Technologia do użytku osobistego

Osoba a użytkownik jest w centrum myśli projektowej Dieffebi: celem firmy jest tworzenie produktów, które służą zapewnieniu jak największego komfortu osobom, które ich używają

powinny być funkcjonalne, ergonomiczne, elastyczne, wyposażone w akcesoria i bezpieczne. Innymi słowy, produkty przyczyniają się do tworzenia pozytywnego środowiska wokół ludzi i ich zmieniających się potrzeb, w celu zwiększenia wydajności i jakości życia zawodowego i społecznego. Z tego powodu produkty Dieffebi są elastyczne i mogą być rekonfigurowane przez użytkownika w zależności od różnych potrzeb w zakresie przechowywania. Zostały zaprojektowane tak, aby respektować wymagania dotyczące prywatności i bezpieczeństwa w miejscu pracy, a także bezpiecznego przechowywania przedmiotów osobistych. Przyczyniają się do dobrego samopoczucia w miejscu pracy dzięki możliwości posiadania akcesoriów z panelami dźwiękochłonnymi, które znacznie zmniejszają zanieczyszczenie hałasem. Tworzą cechy przestrzeni o przyjemnych kształtach i kolorowych detalach, które można spersonalizować, przyczyniając się do stworzenia stymulującego środowiska pracy.

Inteligentna praca

Biuro się zmienia. Jeśli dominujący model pracy wiecznie zmierza w kierunku zasad efektywności i skuteczności komunikacji, o płynnym, przekrojowym charakterze i interakcji, pomijając fizyczne miejsca i narzędzia pracy, współczesna przestrzeń biurowa koncentruje się na swojej głównej misji, jaką jest uczynienie środowiska pracy zrównoważonym i zrównoważonym. produktywne.

Nowe biura pozwalają użytkownikom wybrać najbardziej odpowiednią przestrzeń w zależności od wykonywanej pracy, indywidualnej lub zbiorowej. Zwiększają przestrzeń do współpracy, miejsca spotkań formalnych i nieformalnych, przestrzenie dedykowane do koncentracji. Wszystko jest zintegrowane ze wspólnymi stanowiskami pracy i elastycznym układem, który można rekonfigurować w celu stworzenia nowych i bardziej funkcjonalnych środowisk produkcyjnych.

Przechowywanie ma zatem pierwszorzędne znaczenie w tworzeniu i podziale nowych przestrzeni do współpracy

dodaje elastyczności w organizacji przestrzeni i umożliwia ich rekonfigurację. Systemy modułowe Primo i Dotbox najlepiej spełniają te wymagania. Ponadto pojemniki do przechowywania i komody Dieffebi mogą być odpowiednimi siedziskami zachęcającymi do nieformalnych spotkań i organizującymi miejsca do spontanicznych spotkań.

Wzornictwo i technologia do użytku w pracy

W dynamicznych środowiskach doskonała akustyka staje się absolutną koniecznością, aby wspierać koncentrację i komfort, a tym samym dobre samopoczucie. Szafy Primo Acoustic łączą przechowywanie, dzielenie przestrzeni i pochłanianie dźwięku w jednym produkcie. Nawet jeśli chodzi o projekt, biuro łączy się z wyposażeniem domu, tworząc otwarte i kolorowe otoczenie, zapewniając przyjemne i wydajne środowisko.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek