DICKSON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DICKSON

Producent: Dickson

Początki Dickson Constant SAS, francuskiego producenta tekstyliów technicznych, sięgają 1836 roku, kiedy Szkot David Dickson otworzył pierwszą francuską przędzalnię lnu w północnej Francji. W 1909 Dickson stał się już dostawcą namiotów dla francuskiej obrony narodowej. W 1945 roku Dickson wprowadził na rynek pierwsze tkaniny wykonane z włókien syntetycznych, które zapewniały zwiększoną trwałość.

W 1969 r. tkalnia Dickson połączyła się z firmą tkacką Eugène Constant, która działała w Lille od 1913 r. W 1998 r. Dickson dołączył do amerykańskiej grupy Glen Raven, krajowy i międzynarodowy lider w dziedzinie tkanin outdoorowych. W 2008 roku Dickson wprowadził na rynek pierwszy prototyp tkaniny fotowoltaicznej.

Dzisiaj Dickson jest uznawany za punkt odniesienia dla najwyższej jakości tkanin zewnętrznych. Produkty są sprzedawane pod dwiema markami DICKSON® i SUNBRELLA®. Ze względu na koncentrację na innowacjach, Dickson dostarcza rozwiązania dla różnych rynków: ochrona przed słońcem, zewnętrzne przestrzenie mieszkalne, dekoracja wnętrz i wyposażenie łodzi. Produkty sprzedawane są w ponad 100 krajach na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek