DIBI PORTE BLINDATE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DIBI PORTE BLINDATE

Producent: DiBi Porte Blindate

DI.BI., producent drzwi antywłamaniowych od ponad trzydziestu lat, dzisiaj jest na rynku z szeroką gamą produktów o wysokich parametrach technicznych i niezawodnych dla pełnego bezpieczeństwa domu: drzwi antywłamaniowe z najnowocześniejszymi technologiami

ekskluzywne kraty poszerzające, rolety antywłamaniowe i rolety regulowane, drzwi wewnętrzne w stylu antycznym i nowoczesnym, ramy do drzwi przesuwnych, sejfy, szafki antywłamaniowe, integrują systemy alarmowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek