DESJOYAUX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DESJOYAUX

Producent: Desjoyaux

Pewnego dnia w 1966 roku Jean Desjoyaux zdecydował, że chce dać swojej rodzinie basen. Podjąwszy tę decyzję, sam podjął się jej budowy. Basen przyniósł śmiech, zabawę i wspaniałe wspomnienia. Przywiózł też przyjaciół, sąsiadów i luźną atmosferę przypominającą najlepsze wakacje. Tworząc ten pierwszy basen, Jean Desjoyaux zdał sobie sprawę, że basen to nie tylko beton, ozdobiony kamieniami i wodą, to także zaraźliwe szczęście, wspólny duch rodzinny. A w przypadku Jeana Desjoyaux każda rodzina powinna mieć prawo do korzystania z tego rodzaju basenu!

Dzięki takiemu holistycznemu podejściu do basenów Desjoyaux nie tylko wnosi swoją wiedzę techniczną i ekskluzywne produkty, ale także pomaga uczynić tę przestrzeń bardziej atrakcyjnym. sukces z doradztwem w zakresie aranżacji, akcesoriów, dekoracji, ec. Twój basen staje się nowym pomieszczeniem, z którego możesz korzystać na tysiące różnych sposobów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek