DESIGNOBJECT.IT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów

DESIGNOBJECT.IT

Producent: Designobject.it

dESIGNoBJECT.it zostało założone w 1991 roku przez grupę młodych ludzi pod przewodnictwem Giorgio Marchetto. Jej produkcja zegarów ściennych, tablic magnetycznych i akcesoriów , made in Italy, nawiązuje do koncepcji minimalistycznego designu z czystymi, rygorystycznymi liniami, nawiązując w szczególności do obiektów z obszaru nordyckiego. W 1995 roku zachęcony rosnącym sukcesem komercyjnym, dESIGNoBJECT.it rozszerza swoją ofertę na rynku włoskim, wprowadzając staranny wybór produktów najważniejszych europejskich firm, takich jak Raumgestalt i Essey. Od sierpnia 2014 roku nowy wizerunek firmy redaguje Carmine Sessa.

NASZA FILOZOFIA

realne potrzeby. Najbardziej zależy nam na wydostaniu się z banalnego rynku, który zdecydowanie potrzebuje ciągłej innowacyjnej produkcji. Naszą filozofią jest tworzenie produktów, które przede wszystkim przekonują nas nie swoim biznesem, ale przede wszystkim wartością samą w sobie: za design, za piękno czy oryginalność, na to, że zasługują na to, aby powstały w oparciu o połączenie różnorodności i prostoty odpowiednio użyteczność wymagana przez naszych klientów. Na koniec chcemy też się dobrze bawić, wierząc, że projektowanie to przede wszystkim gra kreatywności. Satysfakcja z stworzenia produktu, który wierzymy, że będzie dla nas stymulować i wyrażać emocje, to prawdziwe zwycięstwo tego wyzwania. To główny składnik, który nadaje sens naszej pracy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek