DENTAL ART

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

DENTAL ART

Producent: Dental Art

Każde środowisko ma niepowtarzalnego ducha, który należy interpretować i przekształcać w przestrzeń, kolor i funkcję. Sztuka dentystyczna zawsze wykorzystywała najlepszą technologię i projekt, aby spełnić Twoje potrzeby, wsłuchując się w Twoją osobowość. Dental Art od 1973 roku projektuje i produkuje gabinety i meble dla branży stomatologicznej. Design, materiały, dbałość o bezpieczeństwo i higienę oraz maniakalna dbałość o szczegóły, to cechy wyróżniające firmę i produkty ściśle „designed & made in Italy”. Wszystko to, w połączeniu z możliwością zaspokojenia każdej konkretnej potrzeby dzięki wysoce spersonalizowanym rozwiązaniom, pozwala firmie od lat odgrywać wiodącą rolę w międzynarodowym sektorze stomatologicznym. Marka własna. Projektowanie, prototypowanie, obsługa produkcji. Wewnętrzny zespół jest w stanie zająć się całością rozwoju projektu „nie-dentalartowego” z dowolnej branży, nawet począwszy od pomysłu, realizacji prototypu i masowej produkcji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek