DELBASSO PARQUET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DELBASSO PARQUET

Producent: Delbasso Parquet

Jesteśmy włoskim producentem luksusowych podłóg drewnianych.

DELBASSO Parquet to firma działająca w branży drzewnej od trzech pokoleń.

Łączy ona rzemieślniczą i przemysłową zdolność do oferowania niestandardowych rozwiązań dla ręcznie robionego, ekologicznego i wysokiej jakości produktu.

Pracujemy z francuskiego i włoskiego dębu, odzyskanej jodły, orzecha, antycznego dębu i wiązu, litego drewna tekowego i tekowego. można dostosować do różnych rozmiarów, aby tworzyć duże i małe deski oraz różne wzory, takie jak kręgosłup, wersal i inne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek