DEIRDRE DYSON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 150 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 150 elementów

DEIRDRE DYSON

Producent: Deirdre Dyson

Kluczem do stylu projektowania Deirdre Dyson jest prostota linii i wyjątkowe wykorzystanie koloru, oparte na doświadczeniu Deirdre jako artysty. Można zlecać własne projekty klientów, co umożliwia architektom, projektantom, projektantom wnętrz i klientom z sektora prywatnego wzbogacenie ich otoczenia i uchwycenie wizerunku firmy. Dla naszych klientów dostępna jest wysoce profesjonalna usługa indywidualnego projektowania, która obejmuje wizyty na miejscu w celu omówienia i nadzorowania ich wymagań przed rozpoczęciem produkcji. Nie ma ograniczeń co do zakresu opcji dostępnych dla kupującego i ciężko pracujemy, aby zapewnić kompletną i przystępną cenowo usługę, która oferuje wsparcie i wskazówki od etapu wstępnego projektu do końcowego montażu.

Dzięki różnorodnym technikom produkcji mamy możliwość spełnienia wszelkich wymagań :

Ręcznie tkane nepalskie: wolnostojące dywany najwyższej jakości, idealne do wszelkich zastosowań domowych lub wnętrz komercyjnych. Produkowane w Nepalu do maksymalnych rozmiarów 7,5m x 15m i do wyboru ponad 2000 kolorów. Dostępne w kombinacji wełny i jedwabiu.

Ręcznie tuftowane: Nieograniczona elastyczność i niezrównana trwałość, nasze dywany są produkowane w całości w Wielkiej Brytanii i są idealne do każdej przestrzeni komercyjnej. Dywany te mogą być wykonane do montażu od ściany do ściany i klatki schodowej, a wszystkie aspekty projektu można określić od wysokości włosa, koloru i odmiany materiału, rozmiaru i kształtu.

Gun Tufted: Wyprodukowane w Wielkiej Brytanii i równie trwałe jak ręcznie tuftowane projekt, te dywany wytwarzane maszynowo mogą być wolnostojące lub przyklejane, a ich maksymalny rozmiar to 3m x 4m. Automatyczne tuftowanie najlepiej nadaje się do prac związanych z powtarzaniem wzorów.

Maszyna do przechodzenia: proste wzory dywanów wykonane zgodnie z planem pomieszczenia i idealne do niewygodnych przestrzeni, takich jak obszary w kształcie litery „T” lub „L”. Zmniejsza to straty i eliminuje nieestetyczne połączenia, dzięki czemu jest opłacalną opcją dla projektów komercyjnych na dużą skalę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek