DEGXEL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

DEGXEL

Producent: Degxel

DEGXEL to wiodąca międzynarodowa firma w dziedzinie smukłych grzejników elektrycznych do wnętrz. W ofercie posiadamy również techniczne gamy grzewcze do użytku na zewnątrz. Wybierając promiennik podczerwieni DEGXEL wybierasz produkt wysokiej jakości, zaprojektowany i wyprodukowany w Austrii.

Rzeczywiście, zapewniamy naszym wymagającym klientom innowacyjny i ekonomiczny system grzewczy o niskim zużyciu energii, integrujący zaawansowaną technologię. Nasza produkcja wykorzystuje zrównoważone zasoby i komponenty.

Produkty DEGXEL wykazują silną tożsamość dzięki ich modułowej logice. Rzeczywiście, nasze grzejniki oferują niemal nieograniczone możliwości zarówno pod względem personalizacji, jak i wykończeń. Nasze 17 rozmiarów i mocy grzejników pozwoli Ci odmienić Twoją przestrzeń życiową i zawodową tak, jak chcesz.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię nasze dekoracje, lustra czy grzejniki z przyciemnianego szkła, będziemy w stanie zaoferować Ci szeroki wybór obrazów i kolorów do druku i różne opcje produkcyjne (zestaw drążków do suszarki na ręczniki, stelaż, zestaw LED, drążek do stóp itp.). Grzałki DEGXEL gwarantują optymalną równowagę pomiędzy jakością, designem i wydajnością.

Dziękujemy za zaufanie naszym produktom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek