DÉCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DÉCO

Producent: Déco

Déco zostało założone w 2010 roku w Bergamo (niedaleko Mediolanu we Włoszech), pozycjonując się jako wyjątkowa rzeczywistość we Włoszech: firma specjalizująca się w rynku desek tarasowych (pokrycia zewnętrzne z drewna kompozytowego i naturalnego). Projekt Déco odnosi natychmiastowy sukces: firma stale obserwuje wzrost swoich obrotów, szybko ugruntowując swoją pozycję zarówno na rynku włoskim, jak i międzynarodowym.

Przez dwa kolejne lata, 2018 i 2019, po badaniach przeprowadzonych przez Il Sole 24 Ore i Statista, zaliczana jest do włoskich firm „liderów wzrostu”. W 2019 r. Financial Times podał ją na 689 miejscu wśród europejskich firm, które osiągnęły najwyższy procentowy wzrost w latach 2012-2015. W tym samym roku badanie przeprowadzone przez niemiecki Instytut ITQF i La Repubblica Affari & Finanza uplasowało Déco na 92. miejscu wśród 300 włoskich „Mistrzów wzrostu”, ze średnim rocznym wzrostem na poziomie 35,2%. Zawsze w 2019 roku firma osiągnęła kolejny ważny kamień milowy dzięki przekształceniu Srl w SpA. Centralny punkt, potwierdzający solidny wzrost i ciągłą ewolucję.

Utworzony dzięki unikalnej gamie innowacyjnych rozwiązań dedykowanych na zewnątrz, Déco następnie rozszerzył swój atut korporacyjny, stając się również wyznacznikiem trendów na rynku wewnętrznym dzięki rewolucyjnemu Clap! pokrycie, wykonane z pudru mineralnego połączonego ze składnikiem polimerowym. Firma oferuje architektom i projektantom wnętrz nowo rozszerzoną gamę produktów, które mogą zapewnić ciągłość między wnętrzem a zewnętrzem, idealną do współczesnego życia. Naczelną zasadą jest ciągłość, coraz bardziej pożądana, aby zapewnić przyjemną wizualną spójność między wnętrzem i zewnętrzem. Nowa linia zewnętrzna Déco jest zatem naturalną ewolucją jej asortymentu do wnętrz i odwrotnie: ściany ciągną się przez drzwi, podłogi zaczynają się od wewnątrz i rozciągają się na zewnątrz.

Produkty Déco są otwarte na wiele zastosowań i stanowią globalną kontynuację wyposażenia wnętrz i na zewnątrz estetyki i funkcjonalności odpowiedniej dla różnych środowisk: mieszkalnych, hotelowych czy komercyjnych. Déco od 2017 roku przeniosło swoją siedzibę do nowoczesnej fabryki o powierzchni 8.000 m2, w której znajduje się duży magazyn na zapasy produktów, jeden z głównych atutów firmy. Personel wewnętrzny powiększa się o 25% rocznie, a nowe biura pozwalają odpowiadać z maksymalną wydajnością i szybkością na wszystkie zapytania.

/

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek