DE.CI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DE.CI

Producent: DE.CI

DE.CI Furniture rozpoczęło się z pasją młodych architektów i sprytnych inżynierów, aby stworzyć egipską markę meblową, która przekształca branżę meblarską na całym świecie, wprowadzając różne generacje mebli dostosowanych do potrzeb użytkownika, które łączą nowoczesny współczesny design i najnowocześniejszą technologię dla maksymalnego życia /komfort pracy.

Produkty DE.CI charakteryzują się kilkoma cechami, które stawiają markę na czele lokalnie i globalnie, a klient jest rdzeniem firmy. Dostarczamy ludziom produkty, które są zaprojektowane tak, aby odpowiadały ich gustom, dostosowane do ich potrzeb i technologiczne, aby przenieść je w przyszłość.

DE.CI zawsze z pasją upraszcza codzienne życie, ponieważ nasz zespół nieustannie dąży do redefiniowania normy, tworzenie świata kolekcji, materiałów, operacji i technologii. Wszystko koncentrowało się wokół jednej głównej misji: „Uczynić życie naszych klientów przyjemniejszym”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek