DE ROSSO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

DE ROSSO

Producent: De Rosso

Od ponad trzydziestu lat De Rosso Atelier wyraża się poprzez tworzenie unikalnych mebli i spersonalizowanego ducha, który charakteryzuje się podstawowymi liniami i wysoką jakością. Zrodzony z intuicji Roberto De Rosso, który w latach 80. przejął twórcze dziedzictwo ruchów Alchimia i Memphis w fabryce DE ROSSO, jedynym ograniczeniem staje się Twoja osobista wyobraźnia i fantazja. Projekty, które są dostosowywane do milimetra, są karmione pragnieniami ludzi, dając życie wyjątkowym i ekskluzywnym przedmiotom o funkcjonalnych liniach, powierzchniach i kolorach.

DE ROSSO otwiera nowe możliwości, zarówno jeśli chodzi o dekorację, jak i linie, ponieważ ma na celu za wyraźnie wizjonerską i absorbującą emocjonalnie oryginalność. De Rosso wykorzystuje nieskończone możliwości narracyjne laminatów, aby tworzyć nowe środowiska, w których króluje kolor, osobowość i piękno.

Wspaniałe cechy ekspresji laminatów są w całości wydobywane w fabryce De Rosso. Nie ma granic w opracowywaniu powierzchni, a druk cyfrowy umożliwia prawdziwą unikatowość.

Firma była kilkukrotnie tłumaczem i bohaterem wraz z wielkimi światowymi wzorami i architekturą w organizowaniu wystaw i wydarzeń, w których laminat jest wspólnym wątkiem jako innowacyjny, najnowocześniejszy materiał.

Pochodzenie De Rosso mówi ludziom o pasji do wysokiego designu, o

estetycznej wrażliwości, ulepszonych kolorach i kształtach, precyzyjnych usługach, niezawodności pojedynczego procesu produkcyjnego. Innowacyjność i kreatywność.

To nastrój De Rosso, w którym realizacja projektu meblowego staje się prawdziwym doświadczeniem życiowym.

Roberto De RossoKreatywny, projektant, przedsiębiorca, założył markę De Rosso, gdy był bardzo młody i sam narysował swoją pierwsze produkty, które charakteryzowały się niezwykłą oryginalnością wzornictwa i nieszablonowym stylem. Były świadomie wizjonerskie i emocjonalnie satysfakcjonujące.

Wrodzona pasja do wszystkiego, co wiąże się z ekspresją artystyczną, pozwoliła mu osobiście uczestniczyć w wielu inicjatywach kulturalnych.

Wypracował wyrafinowaną wiedzę w zakresie produkcji mebli

w realizacji pojedynczych sztuk a także indywidualne umeblowanie, oparte na ekskluzywnych projektach. Zainteresowanie De Rosso „swoim” produktem nie kończy się na stronie estetycznej, ale rozciąga się na inżynierię i badanie prototypu, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności i innowacji, które tylko twórcy potrafią wykorzystać w swojej pracy.

Roberto De Rosso, wyróżniony tytułem honorowym na Uniwersytecie w Trieście, projektuje główne programy wyposażenia firmy, a także opracował wiele pomysłowych rozwiązań konstrukcyjnych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek