DE NARDI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DE NARDI

Producent: De Nardi

Dzięki dwóm fabrykom, które znajdują się na terenie Common of San Fior (TV), o łącznej powierzchni około 22.000 metrów kwadratowych, z czego 12.000 objętych, oraz ponad 60 pracownikom, De Nardi SpA jest jedną z wiodących firm w Włochy w produkcji bram uchylnych ze stali, drewna i pcv.

Drzwi, rolety i bramy segmentowe, stalowe, wielofunkcyjne i przeciwpożarowe uzupełniają gamę produktów.

Obecne w całych Włoszech dzięki sieci agentów i dystrybutorów, De Nardi gwarantuje odpowiednią instalację i serwis posprzedażowy.

Przesyłki realizujemy własną flotą pojazdów mechanicznych.

Od kilku lat, do 2004 roku firma jest oficjalnym sponsorem kolarskiej Teamu De Nardi. W 2005 roku został sponsorem-partnerem Teamu ProTour Domina Vacanze, aw latach 2006/2007 Teamu Milram. Od 2008 do 2010 roku zrównał się z własną marką ze stowarzyszeniem UC Bergamasca 1902.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek