DE DIMORA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 118 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 118 elementów

DE DIMORA

Producent: De Dimora

De Dimora, gdzie zamiłowanie do piękna, elegancji formy i koloru w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem dwóch francuskich partnerów z branży meblarskiej, czynią z firmy prestiżowe referencje w produkcji i handlu współczesnymi dywanami.

Kolekcja De Dimora proponuje rozwiązania będące owocem ciągłych badań estetycznych i innowacyjnych projektów znanych profesjonalistów w branży. Styl, wysoka jakość i elegancja charakteryzują produkcję De Dimora, co czyni je wyjątkowymi i dostosowanymi do niekończących się współczesnych trendów meblowych w sektorze klienta prywatnego, a także na podstawie umowy. Aby uzupełnić gamę dywanów De Dimora proponuje również materiały wykładzinowe produkowane przy użyciu innowacyjnych procesów technologicznych i najnowocześniejszych materiałów.

Zadowolenie klienta to główny cel De Dimora, który zachęca do dialogu, dba o zrozumienie jego marzeń proponując najbardziej odpowiedni produkt i rozwiązanie, zawsze przyjaźnie i szybko. Na specjalne potrzeby De Dimora dostarcza niestandardowe dywany, zaprojektowane i wyprodukowane tak, aby spełniały życzenia klientów.

De Dimora lubi, aby klient był partnerem w opracowywaniu dywanów, dzięki wsparciu kreatywnego studia, co pozwala mu na przegląd rozwoju projektu z pierwszej ręki, jak również do definicji kolorów i włókien.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek