DDL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DDL

Producent: DDL

DDL to producent akcesoriów do elementów meblowych z siedzibą we Włoszech w miejscowości Vedelago w prowincji Treviso. Obecna na rynku od ponad 50 lat, początkowo jako firma podwykonawcza specjalizująca się w produkcji szuflad dla sektora meblarskiego, następnie otwiera się na produkcję kompletnych elementów do mebli łazienkowych, akcesoriów kuchennych i mieszkaniowych. Dziś DDL działa w różnych sektorach, takich jak: hotele, handel detaliczny, lokalizacje o wysokiej częstotliwości użytkowania, nieruchomości, szpitale i spedycja. Działalność i obroty DDL w 60% rozwijają się we Włoszech, a pozostałe 40% za granicą. W szczególności krajami odniesienia są: Hiszpania, Francja, Niemcy, Austria, Holandia, Belgia, Słowenia, Anglia. W ostatnich latach, dzięki ciągłej działalności innowacyjnej oraz obecności na targach, otworzyły się rynki takie jak: Australia, Nowa Zelandia, Brazylia, Indie, Stany Zjednoczone.

DDL: akcesoria łazienkowe, kuchnia i pokój dzienny Dziś DDL specjalizuje się w produkcja: luster ozdobnych, luster funkcjonalnych z szafką, elementów do mebli łazienkowych na wymiar, organizerów kuchennych, akcesoriów dedykowanych zarówno do kuchni jak i łazienki, systemów i akcesoriów do higieny, systemów zabudowy zintegrowanej, ekskluzywnych mat do szuflad stworzonych przez DDL oraz finalna realizacja półfabrykatów mebli. Działalność i obroty DDL w 60% rozwijają się we Włoszech, a pozostałe 40% za granicą. W szczególności krajami odniesienia są: Hiszpania, Francja, Niemcy, Austria, Holandia, Belgia, Słowenia, Anglia. W ostatnich latach, także dzięki ciągłej działalności innowacyjnej i obecności na targach, otworzyły się rynki takie jak: Australia, Nowa Zelandia, Brazylia, Indie, Stany Zjednoczone.

Działalność produkcyjna i handlowa DDLDDL dzieli jej produkcję i handel działalność w makro kategoriach: private label, dla głównych marek włoskich i międzynarodowych

bezpośredni rozwój projektów kontraktowych „pod klucz” dla włoskich i międzynarodowych firm architektonicznych

produkcja na zamówienie dla firm deweloperskich

produkcja na zamówienie dla prefabrykowanych jednostek sanitarnych

rozwój sprzedaż detaliczna poprzez bezpośrednich dystrybutorów we Włoszech i za granicą

rozwój produktów dedykowanych dla dużych grup sprzętu profesjonalnego. W przypadku projektów kontraktowych DDL oferuje różne kreacje dla międzynarodowych marek hotelowych, takich jak Hilton, Marriott, Intercity Hotel, Best Western.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek