DAVANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

DAVANI

Producent: Davani

Grupa Davani to wyjątkowe partnerstwo specjalistów kamienia naturalnego, projektantów i rzemieślników. Pozyskujemy najlepszy kamień naturalny z kamieniołomów na całym świecie. Współpracujemy z projektantami wnętrz, architektami i właścicielami nieruchomości, aby tworzyć niestandardowe projekty z kamienia naturalnego, które bezproblemowo integrują się z ich otoczeniem. Specjalizujemy się w projektowaniu i wytwarzaniu szerokiej gamy produktów i mebli z kamienia naturalnego.

Nasi mistrzowie we Włoszech i Stanach Zjednoczonych stosują sprawdzone techniki do obróbki marmuru, trawertynu i innych odmian kamienia naturalnego. Dostarczamy i montujemy projekty z kamienia naturalnego z nienaganną dbałością o szczegóły i niezrównanym zaangażowaniem w satysfakcję klienta.

NASZ FILOZOFICZNY Kamień naturalny jest spadkobiercą czasu i geologii, kładziony przez ziemię przez eony i przekształcony pod wpływem ciepła i ciśnienia w piękny i trwały materiał poszukiwany przez artystów, architektów i każdego, kto ma zamiłowanie do luksusu. Ziemia tworzy różnorodność naturalnego kamienia, marmuru, trawertynu, onyksu, granitu, porfiru, kwarcytu, w szerokiej gamie kolorów i wzorów, od kremowej bieli Bianco Perlino po bogaty viridian Verde Alpi.

Unikalny kamień naturalny Właściwości materiału i nieskończona różnorodność sprawiają, że jest to idealny materiał na fasady architektoniczne, powierzchnie i podłogi w kuchniach i łazienkach, okładziny wewnętrzne i zewnętrzne, meble, dzieła sztuki i podłogi zewnętrzne. Z projektami kamienia naturalnego The Davani Group można spotkać się na całym świecie w luksusowych hotelach, kurortach, uzdrowiskach, wielkich posiadłościach, świątyniach, pomnikach publicznych, ogrodach i charakterystycznych budynkach. wiedzy The Davani Group wykracza poza marmurowe arcydzieła i obejmuje pozyskiwanie rzadkich i eleganckich materiałów, które wyróżniają luksusowe życie, takich jak starożytne drewno oliwne i ręcznie kuty brąz. Są one stosowane we wspólnym procesie projektowym, polegającym na tworzeniu niestandardowych kuchni i łazienek, wnętrz na zamówienie oraz elementów architektonicznych, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Te niestandardowe instalacje obejmują zarówno wyszukane i klasyczne, jak i eleganckie i nowoczesne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek