DAUPHIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 157 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 157 elementów

DAUPHIN

Producent: Dauphin

Dauphin rozwiązuje problemy z siedzeniem. Na całym świecie Dauphin jest synonimem opatentowanych innowacji i ergonomicznych siedzeń. Filozofia firmy skupia się na ludziach. A konkretnie ludzie, którzy siedzą, tak zwani „homo sedens”. Niezależnie od tego, czy jesteś duży czy mały, pracujesz w biurze lub w domu, czy potrzebujesz krzeseł do sal konferencyjnych lub recepcji, kluczową zasadą filozofii HumanDesign® firmy Dauphin jest zapewnienie optymalnych rozwiązań do siedzenia. Jednym słowem: HumanDesign® dla większego komfortu, aby zapewnić ludziom dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, gdziekolwiek siedzą. Fundamentalną częścią tego podejścia jest holistyczna koncepcja, która łączy medycynę, ergonomię, ekologię, technologię i design, aby stworzyć unikalną filozofię siedzenia. Dauphin jako firma od 1992 roku jest w 100% spółką zależną międzynarodowego holdingu Dauphin Office Interiors GmbH & Co. KG.

Dauphin: meble biuroweGrupa Dauphin jest jednym z wiodących europejskich producentów mebli biurowych. Kultura panująca w firmie ma bezpośredni związek z jej sukcesem. Dauphin to globalna grupa korporacyjna. Produkujemy rozwiązania na rynek globalny, które można stosować, wyjaśniać i sprzedawać od Nowego Jorku po Melbourne, od Kuala Lumpur po Paryż. Dzięki oddziałom, przedstawicielstwom i zakładom produkcyjnym na całym świecie ciężko pracujemy, aby zapewnić sukces naszych marek – ponad wszystkimi granicami. Poprawiamy środowisko życia i pracy. Cały czas skupiamy się na całej osobie i jej potrzebach. Czyniąc to, przyjmujemy nowe podejścia w badaniach interdyscyplinarnych. Wierzymy w dobry design. Jak widzimy, projekt nie może być celem samym w sobie. Jesteśmy przekonani, że dobry projekt zawsze musi mieć również sens ergonomiczny i być zaawansowany funkcjonalnie. Akceptujemy tylko rozwiązania wysokiej jakości. Produkt lub usługa jednej z naszych firm to zawsze rozwiązanie problemu, ulepszenie, uproszczenie lub skok jakościowy. Każdy wytwarzany przez nas produkt musi w pełni spełniać najbardziej rygorystyczne normy jakości. Działamy w duchu partnerstwa. Nasze podejście do naszych partnerów handlowych, klientów, dostawców i innych partnerów kieruje się duchem uczciwości, zaufania i wysokich standardów etycznych. Traktujemy naszych bliźnich z szacunkiem. Wzajemny szacunek jest warunkiem powodzenia naszego biznesu i niezmienną podstawową zasadą dla osób pracujących ze sobą w naszej firmie. Nasze behawioralne podejście do siebie jest uprzejme i sprawiedliwe we wszystkich hierarchiach. Odrzucamy wszelkie formy zastraszania i dyskryminacji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek