DAUBY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów

DAUBY

Producent: Dauby

Dauby jest importerem i hurtownikiem różnych producentów włoskich, francuskich, hiszpańskich i belgijskich. Firma została założona w 1975 roku przez Pol Dauby, aw 1994 roku została przejęta przez Annie Van Ingelgem i Holger Nielsen. W momencie przejęcia firmy główna działalność koncentrowała się na projektowaniu okuć drzwiowych i okiennych, jednak od 2000 roku Dauby odpowiada na najnowszy trend, jakim jest Retro, i rozszerzyła swoją kolekcję, dzięki czemu Dauby jest obecnie liderem europejskiego rynku w zakresie w dziedzinie wyposażenia drzwi, mebli i okien w stylu retro. Dauby nadal produkuje designerskie okucia i klamki zaprojektowane przez Philippe Starcka, Baleri i Hannesa Wettsteina również z części swojego asortymentu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek